جستجو...

ویلا در سرخرود

سرخرود، با سرعت به سمت توسعهسرخرود یکی از شهرهای ساحلی مازندران است که به واسطه سواحل زیبا و
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

ویلا در سرخرود

سرخرود، با سرعت به سمت توسعه

سرخرود یکی از شهرهای ساحلی مازندران است که به واسطه سواحل زیبا و برج ها و یلاهای شاخصش شهرتی ملی پیدا کرده. سرخرود از توابع شهرستان محمود آباد است و در بخش مرکزی مازندران واقع شده و در سالهای گذشته شاهد رشد و توسعه شهری و همچنین رونق بازار خرید و فروش ویلا در خود بوده است. بر اساس سرشماری سال 1395  جمعیت این شهر برابر با 12٬345 نفر جمعیت بوده‌ است. این شهر به واسطه ویلاها و برج های جذابی که دارد مورد توجه بسیاری از مشتاقان خرید ویلا در شمال و خرید ملک در سرخرود قرار گرفته است.

موقعیت جغرافیایی سرخرود

سرخرود شهری ساحلی است که در شمال با دریای خزر همسایه است. شرق سرخرود به شهر فریدونکنار متصل می شود و در غرب نیز با بخش مرکزی شهرستان محمودآباد در ارتباط است. جنوب این شهر نیز به مناطق روستایی فریدونکنار و محمودآباد منتهی می شود. همچنین سرخرود با یک جاده فرعی مستقیما به شهرستان آمل متصل می شود. موقعیت ساحلی سرخرود و واقع شدن در منطقه ای توریستی و پر امکانات، یکی از دلایل جذابیت این شهر برای علاقه مندان به خرید ویلا در سرخرود و خرید ویلای ساحلی در شمال است.

جاذبه های سرخرود

سواحل سرخرود

سواحل سرخرود به عنوان یکی از بهترین و سالم ترین سواحل شمالی کشور شناخته می شوند. نسبت شهرهای ساحلی همسایه مانند محمودآباد، بابلسر و فریدونکنار، سواحل سرخرود دارای ساختار بهتر و مدیریتی دقیق تر هستند که منجر به ایجاد محیطی سالم و امن و با حداقل آلودگی در سواحل این منطقه شده است. برای همین در روزهای تعطیل و آخر هفته ها،  این سواحل مقصد بسیاری از گردشگران می باشد.

ساختار شهری سرخرود

سرخرود شهری مدرن و با ساختاری منظم و قاعده مند است. این قاعده مندی، خصوصا در بخش های ساحلی که در آن برج های بلند مرتبه و ویلاهای جذابی ساخته شده اند، بیشتر به چشم می آید و چهره ای خاص و دیدنی به شهر بخشیده است. همین تقارن و ساختار زیبا را می توان به عنوان یکی از جاذبه هایی دانست که بسیاری از علاقه مندان به خرید ویلا در شمال و خرید ویلا در سرخرود را به این شهر کشانده است.

تالاب های سرخرود

سرخرود هم به مانند فریدونکنار دارای تالاب های فراوانی است که سالانه میزبان سیل عظیم پرندگان مهاجر می باشد. این تالاب ها که بیشتر در بخش های شرقی این شهر وجود دارند، از جاذبه های خاص سرخرود محسوب می شوند که لذت تماشای پرندگانی کمیاب و متفاوت را به بینندگان عرضه می کند.

تپه های باستانی سرخرود

اگر به سمت جنوب سرخ‌رود بروید به دو تپه سرسبز و باستانی با نام‌ تپه‌های قلاکتی خواهید رسید. قدمت این تپه‌ها به 200 سال پیش می‌رسد و در دوره ساسانیان توسط رومی‌ها به آتش کشیده شده است. به گفته مورخان در آن زمان، قلعه‌ای به نام “قلعه ماهانه سر” روی این تپه‌ها قرار داشته که تیمور لنگ تلاش‌های بسیاری برای فتح آن کرده است. اگر اهل تاریخ هستید و دیدن مناطق تاریخی برای‌تان جذاب است، حتما از تپه‌های قلاکتی که به تخت جمشید مازندران معروف هستند، بازدید کنید. تپه‌های باستانی برای کسانی که به کشف رمز و رازهای تاریخی علاقه دارند، یکی از بهترین مناطق دیدنی سرخ‌رود است. مسئولان شهری سرخ‌رود نیز در تلاشند که با ساخت موزه و فراهم آوردن امکانات رفاهی گردشگران بیشتری را جذب این بخش تاریخی کنند.

 

خرید ویلا در سرخرود و خرید برج ساحلی در سرخرود

همانگونه که اشاره شد، سرخرود به دلایل متعددی مقصدی پر طرفدار برای علاقه مندان به خرید ویلا در شمال و خصوصا خرید برج ساحلی در شمال محسوب می شود. خرید و فروش ویلا و برج ساحلی و آپارتمان در سرخرود با رونق ساخت و ساز ملک در این شهر همگام بوده و با توجه به بازار پر ظرفیت، قیمت های مناسب و تنوع در طرح و نقشه و کیفیت، همواره پویا و پر طرفدار باقی می ماند.

خرید ویلا ساحلی در سرخرود

سواحل زیبای سرخرود محلی رویایی برای علاقه مندان به سکونت در مکانی نزدیک دریا می باشد. سواحل سرخرود محل ساخت و ساز ویلاهای لوکس و جذاب هستند که برای هر سلیقه ای از میان علاقه مندان به خرید ویلا در سرخرود و خرید ویلای ساحلی در سرخرود، گزینه ای در آستین دارند. همچنین، مجموعه های شهرکی زیادی در سواحل سرخرود بنا شده اند که با امنیتی بالا و امکاناتی به روز، می توانند نظر شما را به خود جلب کنند. خوش نشین بودن و شیک بودن محیط های ویلایی سرخرود و جذابیت های محیطی آن، می تواند انگیزه های شما برای خرید ویلا در سرخرود را بالاتر ببرد.  

خرید برج ساحلی در سرخرود

سرخرود شهریست که بخاطر برج های ساحلی متعدد و بلند مرتبه خود مشهور است. این برج های زیبا که با ارائه چشم اندازی کم نظیر از دریای کاسپی، جلوه ای کم نظیر از طبیعت را به پیش چشمان شما می کشند، در میان علاقه مندان به خرید وملک در شمال طرفداران زیادی دارند. این برج ها که بیشتر در خط ساحلی و در اطراف مناطقی چون خیابان های بوستان و گلستان ساخته شده اند، چشم اندازی کم نظیر و غیر قابل مقایسه از دریای خزر را به ساکنان خود ارائه خواهند کرد. جدا از این چشم انداز، امکانات فراوانی که این برج های لوکس  دارا می باشند، حتما سکونت در آنها را متفاوت و جذاب خواهد کرد.  

ساخت و ساز ویلا در سرخرود

سرخرود شهریست که ظرفیت های فراوان و دست نخورده ای در حوزه ساخت و ساز ویلا و ساخت و ساز برج ساحلی در سرخرود دارد. زمین های فراوان، ساختار مناسب شهری، جاذبه های توریستی و طبیعی و در نهایت تبدیل شدن سرخرود به منطقه ای برند در حوزه املاک در خط ساحلی مازندران، امکان های فراوانی را برای ساخت و ساز ویلا در سرخرود برای سرمایه گذاران فراهم ساخته است.

 

کجای سرخرود ملک بخریم؟ 

سرخرود دارای مناطق ویلایی و آپارتمانی زیادی است. اگر قصد شما خرید ویلا در سرخرود است، هم می توانید در مناطق حاشیه ای همچون عزت آباد و یا چاکسر به خرید ویلا بپردازید و از محیطی آرام و نزدیک به دریا بهره مند شوید. همچنین امکان خرید ویلاهای جذاب و متنوع در مناطقی چون خیابان های اطراف خط ساحلی مانند گلستان و بوستان و ... نیز فراهم است. خرید واحدی در برج های ساحلی سرخرود در مناطق نزدیک به خط ساحلی سرخرود می تواند برای شما جذاب باشد. برج هایی که با چشم انداز کم نظیر خود به دریا دریچه ای چشم نواز را در برابر شما می گشایند.  

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر