جستجو...

جاده دریاکنار

جاده دریاکنار بابلسرجاده دریا کنار بابلسر یا همان منطقه حوالی مسیر میدان معلم بابلسر تا شهرک دریاکنار، منطقه ای با جذابیت ها و ویژگی های متفاوت است
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

جاده دریاکنار

جاده دریاکنار بابلسر

جاده دریا کنار بابلسر یا همان منطقه حوالی مسیر میدان معلم بابلسر تا شهرک دریاکنار، منطقه ای با جذابیت ها و ویژگی های متفاوت است که آن را برای خرید ویلا در بابلسر و خرید ملک در بابلسر به گزینه ای همیشگی تبدیل می کند. 

 

چرا خرید ملک در جاده دریاکنار 

در اشاره به ویژگی های مثبت جاده دریاکنار بابلسر می توان از حوزه های مختلفی همچون، جذابیت ها و مناظر طبیعی، وجود شهرک ها و مجموعه های برند، وجود مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ، جذاب و متنوع و همچنین از دسترسی های عالی آن گفت. این منطقه محل واقع شدن بسیاری از مراکز خرید از جمله ای ال پی، پرشیا، ال سی وایکیکی، ریبوک، کتان تافته و... است.  همین موضوع می تواند برای علاقه مندان به بازار گردی و خرید دلیل محکمی برای خرید ویلا در جاده دریاکنار بدهد. همچنین وجود مجموعه های با اصالت و مطمئنی همچون شهرک معلمان در این محدوده، بر ارزشمندی آن می افزاید. اما مهمترین نکته درباره جاده دریا کنار در عنوان آن است! یعنی وجود شهرک دریاکنار در این محدوده. شهرک برند دریاکنار با پیشینه ای که هم از آن اگاهی دارند، وزنه مهمی در ارزش بخشیدن به منطقه محسوب می شود و قطعا خرید ملک در جاده دریاکنار را جذاب تر و مطمئن تر می کند. 

 

دسترسی به جاده دریا کنار

برای دسترسی به جاده دریاکنار راه سختی را درپیش ندارید. اگر از سمت بابل به بابلسر می روید، در میدان امام حسین به سمت چپ بپیچید و به کمربندی بابلسر وارد شوید. در پایان کمربندی نیز پس از عبور از میدان معلم وارد منطقه جاده دریاکنار می شوید. اگر از سمت فریدونکنار به سمت بابلسر می آیید، بعد از رسیدن به شهرک دریا کنار وارد منطقه جاده دریاکنار شده اید. 

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر