جستجو...

کرفون بابلسر

کرفون کجاست؟کرفون یکی از روستاهای بزرگ و از مناطق گردشگری زیبا و پر طرفدار شهر بهنمیر از توابع شهرستان بابلسر است که در کرانه آرام و دلنشین دریای خز
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

کرفون بابلسر

کرفون کجاست؟

کرفون یکی از روستاهای بزرگ و از مناطق گردشگری زیبا و پر طرفدار شهر بهنمیر از توابع شهرستان بابلسر است که در کرانه آرام و دلنشین دریای خزر و در 13 کیلومتری بابلسر واقع شده است. وستای کرفون یکی از روستاهای کوچکی است که در کنار ساحل خزر قرار دارد. طبق آخرین سرشماری صورت گرفته، حدود 122 خانوار در این روستا زندگی می‌کنند. شمار اعضای این روستا حدود 600 نفر بوده و با وجود توریستی بودن منطقه و سفر سالیانه صدها و شاید هزاران مهمان به این منطقه، این روستا وضعیت بکر و بومی خود را حفظ کرده است. 

 

جاذبه های کرفون

منطقه کرفون با طبیعت متنوع خود سالانه تعداد زیادی از مسافران و گردشگران را میزبانی می کند. سواحل زیبا، ماسه زارهای منحصر به فرد و چشمگیر، آب بندان های زیبا و سایر ویژگی های طبیعی این منطقه، آن را به گزینه ای جذاب برای گردشگران و البته خریداران ملک تبدیل کرده. علاوه بر جذابیت های طبیعی، بازار محلی با کالاهای متنوع و محصولات دریایی و همچنین سکونت گاه ها و ویلاهای ساحلی این منطقه از دیگر جذابیت های آن به حساب می آیند. بسیاری از مسافران که برای تفریح و گردش به شهر بابلسر سفر می کنند، می توانند با طی مسافتی کوتاه، به این منطقه نسبتا بکر و کمتر شناخته شده بروند و با بخش جدیدی از جذابیت های شهر بابلسر آشنا گردند. 

 

راه های دسترسی به کرفون

راه اصلی دسترسی به کرفون جاده بابلسر به بهنمیر است. اگر از سمت بابلسر به سمت بهنمیر برانید، پس از طی 13 کیلومتر به یک سه راهی ر خواهید رسید که تابلوی بزرگ کرفون در حاشیه جاده قرار دارد. اگر این سه راهی را به سمت چپ بپیچید به منطقه کرفون خواهید رسید. 

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر