جستجو...

شهرک خزرشهر

خرید ویلا در شهرک خزرشهر پیشنهاد ما برای خرید ویلا در شهرک خزرشهر یکی از بهترین های شهرک های ساحلی شمال است که شهرک
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

شهرک خزرشهر

خرید ویلا در شهرک خزرشهر

 پیشنهاد ما برای خرید ویلا در شهرک خزرشهر یکی از بهترین های شهرک های ساحلی شمال است که شهرک خزرشهر دارای دو قسمت شهرک ساحلی شمالی و شهرک جنوبی می باشد منظور از شهرک ساحلی همان خزر شهر شمالی میباشد. شهرک خزرشهر از غرب به شرق در کیلومتر دو فریدونکنار به بابلسر قرار گرفته است. این شهرک ساحلی خزر شهر شمال دارای خیابان های عریض و سرسبز که در فصل های تابستان و تعطیلات شلوغ و در فصل های زمستان و پاییز خلوت میباشد. برای خرید ویلا در خزرشهر به هیچ وجه شک نکنید ، در هر دو صورت این شهرک ساحلی در زمان های خلوت و شلوغ بسیار دلنشین است و دور از یکنواختی میباشد. قطعا یکی از بهترین شهرک های ساحلی برای تفریح و استراحت در تمام فصول سال میباشد . شهرک خزرشهر دارای نگهبانی 24 ساعته در حال کار که مساحت این شهرک به صورت تقریبی 130 هکتار و در مجموع دو شهرک خزرشهر جنوبی و خزرشهر شمالی 1276 قواره است. امکانات رفاهی این شهرک شامل پارک زمین تنیس زمین فوتبال زمین والیبال زمین بسکتبال کافی شاپ و طرح سالم سازی برای شنا خانمها و آقایان را دارد.

کلیپ های زیبا در شهرک خزرشهر را از این صفحه ببنید : 

شهرک خزرشهر به طور سالانه و مداوم توسط ساکنین خود شهرک مدیریت می شود. اگر به دنبال ویلا با زمین های بزرگ می گردید بی شک شهرک خزرشهر می تواند جز گزینه های اول خرید شما باشد. 

برای خرید ویلا در شهرک خزرشهر در هر دو شهرک خزرشهر شمالی و جنوبی با کارشناسان الماس ایران در تماس باشید . شما کاربر گرامی در این صفحه میتوانید لیست ویلاهای شهرک خزرشهر را مشاهده نمایید و با کارشناس مربوطه در ارتباط باشید . تیم املاک الماس ایران شمارو به دیدن دو کلیپ زیبا از خزرشهر شمالی و جنوبی در این صفحه دعوت مینماید :

اگر برای لذت از طبیعت دیدنی، ورزش‌های آبی مهیج و پیاده‌روی در فضای آرام و تمیز شهرک ساحلی خزرشهر در فکر تدارک سفر هستید، با ما تا ادامه مطلب همراه باشید. بسیاری از افراد غیربومی از آب‌وهوا و شرایط موجود در این شهرک استفاده کرده و ویلاهای لوکس و مجللی برای خود ساخته‌اند. چون امکان ورود تمام افراد به این شهرک وجود ندارند و فقط افرادی که در داخل آن، منازل و یا ویلاهایی دارند می‌توانند از این شهرک استفاده کنند، محبوبیت آن دوچندان شده است.

ساحل اختصاصی شهرک خزرشهر

    شهرک خزرشهر دارای 300 متر ساحل اختصاصی است که با عنوان سی ساید خزر شهر شناخته می‌شود و در قسمت‌های دیگر، از نوار ساحلی مخصوصی استفاده شده است که سنگ‌ریزی شده و امکان رفتن به آن وجود ندارد. اکثر رستوران‌های شهرک ساحلی خزر شهر در این بخش وجود دارند. در این قسمت از ساحل، افراد می‌توانند از امکاناتی چون قایق موتوری، گاری‌های جذاب و دوچرخه‌های خاص سه یا چهار نفره استفاده کنند.

شهرک خزرشهر جزو اولین شهرک های ویلایی ایران است که پیش از انقلاب در حاشیه دریای خزر ساخته شده است. 

شهرک خزرشهر کجاست ؟ 

    خزرشهر یکی از معروف‌ترین شهرک‌های ساحلی شمال ایران است که در استان مازندران قرار دارد. این شهرک در مسیر بابلسر به فریدون کنار که فاصله خزر شهر از تهران 300 کیلومتر، از بابلسر 10 کیلومتر و از فریدونکنار 5 کیلومتر میباشد. 

    تعداد کل قواره های زمین در مجموع دو قسمت شهرک ساحلی خزرشهر، بین 1270 تا 1280 قواره می باشد. این قواره ها در متراژهای 600 متر تا 1400 متر می باشند. با این که این شهرک به بابلسر نسبت داده می شود، اما بیشتر هماهنگی های مربوط به ساخت و ساز و فروش و اجاره و کارهای اداری مربوط به آن در فریدونکنارصورت می پذیرد. نماهای ویلاهای این شهرک هم به صورت مدرن طراحی شده و هم به صورت کلاسیک و سلطنتی. اغلب ویلاها نیز دارای استخر، جکوزی و سونا نیز هستند. در اطراف خزرشهر هیچ منطقه تولیدی، صنعتی یا کشاورزی که باعث آلودگی صوتی، ظاهری یا زیست محیطی بشود، وجود ندارند . شهرک خزر شهر به طور سالانه و مداوم توسط ساکنین خود شهرک مدیریت می شود. اگر به دنبال ویلا با زمین های بزرگ می گردید کارشناسان الماس ایران قطعا بهترین ها را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

قیمت ویلا در شهرک خزرشهر

     قیمت خرید ویلا در شهرک خزرشهر بسته به امکانات، متراژ، قواره، موقعیت گزینه مورد نظرتان و فاصله آن تا دریا متفاوت است. ویلاهای با قواره وسیع این شهرک، ویلهای لاکچری به شمار آمده و از ساختمان های قدیمی تر این شهرک هستند که سبک ساخت آنها سلطنتی و مدرن است. نکته مهم در ساخت این ویلاها آن است که ارتفاع آنها دارای محدودیت 9 متر بوده و سطح اشغال آنها باید بین 35 تا 40 درصد باشد. اغلب این ویلاها نیز به صورت فلت بوده و بین 1000 تا 1400 متر قواره دارند. قدیمی یا نوساز بودن ویلاها نیز در قیمت خرید ویلا در شهرک خزرشهر، مؤثر است.  قیمت ویلاهای خزرشهر بخصوص شمالی بین ٢٠ تا ١٠٠ میلیارد تومان متغیر است البته در نظر داشته باشید با توجه به تورم قیمت ها این قیمت های گفته شده در این مقاله تا سال 1401 تا 1402 صدق میکند. این شهرک بین سالهای 1340 تا 1342 همزمان با شروع به کار جاده هراز افتتاح شد. و در مجموع دو شهرک خزرشهر جنوبی و خزرشهر شمالی 1276 قواره است. این شهرک به طور سالانه و مداوم توسط ساکنین خود شهرک مدیریت می شود.  خزرشهر به علت توریستی بودن در حاشیه جاده اصلی خود دارای فروشگاه‌ها و مراکز خرید برند متعددی است که این شهرک با چسبیده بودن به جاده اصلی، ساده‌ترین دسترسی را برای ساکنین به مناطق ذکر شده فراهم می آورد. با این حال به علت موقعیت مکانی مناسب شهرک، فاصله تا دریا نیز بسیار کم بوده و به راحتی می‌توان از طبیعت و امکانات ساحلی شمال برخوردار شد.

 

رشد اقتصادی در خزرشهر

    از سال 1360 مجدداً خزرشهر بیدار شد و با قانون مداری مملکت این شهرک از زیر خروارها خاک سربلند کرد و با سرعت به تعمیر خرابیها و نصب شیشه و محافظ ویلاهائی که اکثر صاحبان آنها به خارج رفته و بعضی امکان بازگشت را نداشتند با تشکیل هیئت مدیره ای منتخب از مالکین که از چندسال قبل تشکیل شد بصورت انتقالی به این هیئت تحویل گردید و شخصیتی بنام زنده یاد آقای دکتر منصور مفیدی در راس هیئت مدیره قرار گرفت و تا حدودی به کارها سر و صورت داده شد که با ورود مامورین کمیته به سرپرستی حاج هادی … و مصادره مجدد تعدادی از ویلاها و تخلیه آنها با نیت تقسیم بین مستمندان تب تازه ای به این روزگار گرمی داد و با رفع این غائله و بازگشت بعضی مالکین و مراجعه به دادگستری تعداد زیادی توانستند نسبت به استرداد ویلاها اقدام و مجدداً ساخت وسازها شروع و متعاقب آن بار دیگر با شروع امنیت نسبی قیمت ویلاها رو به فزونی گذاشت که چون مسائل روز است و اکثریت از کم و کیف آن آگاهی دارند از ذکر آنها خودداری می گردد.

در ضلع شمال غربی با احداث خانه های کوچک به افراد زیادی که بعضی از آنها صلاحیت آمد و رفت در خزرشهر را نداشتند باعث شد که غیر از ورود آنها امنیت شهرک بشدت تحت تاثیر قرار گیرد و سرقت های زیاد با ورود افراد متفرقه نشر پیدا نمود که از سال 74 الی 76 با همت مسئولین محترم و بخشی از دلسوزان و مسوولین محلی و غیر محلی مدیریت شهرک مجددا فعال و به این غائله خاتمه داده شد و منازل مذکور تخریب و ویلا سازی شد.

دوست گرامی و خریدار محترم بدانید که امروزه ارزش افزوده این شهرک به شدت بالا میباشد و قطعا یکی از گزینه های کارشناسان ما برای حفظ سرمایه یا حفظ آسایش و آرامش و … میباشد.

 

امنیت شهرک ساحلی خزرشهر

    در شهرک ساحلی خزرشهر، امنیت ساکنان و ویلاها به صورت 24 ساعته تأمین شده. این شهرک حدود 100 نگهبان داشته که در شیفت های کاری مختلف به نگهبانی مشغول هستند. شیفت های کاری نگهبانان این شهرک، ساعت ها 6 صبح تا 14، 14 تا 10 شب و 10 شب تا 6 صبح می باشد. این مراقبت 24 ساعته باعث می شود که ساکنین و مهمانان این مجتمع از امنیت خود در داخل شهرک، آرامش خیال داشته باشند. امکان ورود به خزرشهر، صرفاً از طریق هماهنگی با مالک و داشتن کارت ورود امکان ‌پذیر است. خزرشهر جنوبی دقیقا روبروی خزرشهر شمالی و در سوی دیگر خیابان قرار گرفته است. قسمت شمالی و جنوبی بوسیله یک پل عابر یه یکدیگر متصل می‌شوند. خزرشهر شمالی بدلیل مجاورت با دریای خزر محبوب‌تر و شناخته شده تر است. این شهرک ویلایی، دارای خیابان‌های ساحلی زیبایی است که برای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی مسافران مناسب و جذاب است. از امکانات دیگر این شهرک می‌توان، زمین‌بازی تنیس، زمین فوتبال، والیبال، بسکتبال، فضای سبز و دیگر امکانات رفاهی را نام برد. همچنین تعداد زیادی کافی شاپ، رستوران، فروشگاه‌ها و مراکز خرید در این شهرک قرار دارد.

 

شهرک خزرشهر شمالی

     خزرشهر شمالی دارای خیابان‌های ساحلی است و مثل شهرک‌های دیگر در فصل تابستان و عید شلوغ و در پاییز و زمستان خلوت تر است. امکانات رفاهی آن کامل است، دارای پارک، زمین بازی (2 زمین تنیس آسفالت، یک زمین والیبال و یک زمین فوتبال و 2 حلقه بسکت بال )، فضای سبز عالی، کافی شاپ و … است.

      اگر به دنبال ویلاهای زیبا و لوکس هستید، پیشنهاد ما خرید ویلا در شهرک خزرشهر است. شهرک خزرشهر دارای شرایط و امکانات منحصر به فردی استت. بهترین ساختمان ‌ها و انواع ویلا در شهرک خزرشهر برای علاقه ‌مندان به زندگی در شمال به وفور یافت می شود. همچنین از دیگر ویژگی های این شهرک رویایی داشتن زمین برای بازی برای افرادی که علاقمند به ورزش و سرگرمی هستند . در این شهرک سوپرمارکت نیز موجود است تا شما بدون طی نمودن مسافت زیاد ،  بتوانید مایحتاج روزانه خود را فراهم نمایید . خزرشهرشمالی دارای یک ساحل زیبا (معروف به سی ساید) است که در این قسمت ساحلی بیشتر رستوران‌ها و کافه‌ها وجود دارند. معمولاً در بین جوانان، خزرشهر به نوعی نمایشگاه ماشین معروف شده و مشهور است بروزترین ماشین‌های روز دنیا در این شهرک قابل مشاهده است. و بخش جنوبی آن در آن طرف جاده، درست روبروی بخش شمالی ساخته شده. بخش شمالی این شهرک کنار دریا بوده و از این رو دارای خیابان های ساحلی می باشد.یکی دیگر از پرطرفدارترین جاذبه‌های خزرشهر، ساحل اختصاصی آن به نام سی‌‌ساید است که در بخش شمالی شهرک قرار دارد. این ساحل زیبا در کنار ورزش‌های آبی و ساحلی از امکانات رفاهی مختلفی بهره‌مند است. گشت‌وگذار در ساحل سی‌ساید و تماشای موج‌های دریای آبی با حس‌و‌حال وصف‌ناپذیری همراه است که در هر مقصدی نمی‌توان آن را تجربه کرد.

     ورزش‌های آبی ساحل زیبای سی ساید همچون جت اسکی، شنا و قایق‌سواری در خزرشهر در فصل تابستان شوری عمیق را در جان تزریق می‌کند. از دیگر امکانات تفریحی ساحل خزرشهر می‌توان به موتورسواری روی شن، دوچرخه‌های دو یا چند نفره، گاری‌های چهار چرخه و موتور چهارچرخ اشاره کرد. در ضمن به منظور حفظ حریم خصوصی زنان برای علاقه‌مندان به شنا پلاژ بانوان خزرشهر نیز تدارک دیده شده است.

 

مسیر حرکت به سمت شهرک خزرشهر - شهرک خزرشهر کجاست؟

مسیر با خودرو شخصی : مسیر دسترسی به خزرشهر آسان است. خوشبختانه با استفاده از وسایل حمل‌و‌نقل مختلف می‌توان به این منطقه توریستی خوش‌ آب‌وهوا سفر است. در سفر با خودروی شخصی به خزرشهر می‌توانید از طریق جاده هراز و فیروزکوه خود را به مقصد برسانید. 

 

مسیر با اتوبوس : در صورت تمایل به سفر با اتوبوس می‌توانید از تهران و دیگر شهرها برای مقصد خزرشهر بلیط تهیه کنید. البته ابتدا باید به ترمینال فریدون‌کنار بروید و سپس از آنجا خود را با تاکسی به این شهرک برسانید.

 

مسیر با قطار : اگر علاقه‌مند به سفر با قطار هستید، با تهیه بلیط برای نزدیکترین ایستگاه قطار به شهرک خزرشهر، یعنی ایستگاه راه‌آهن قائم‌شهر می‌توانید به این شهرک ساحلی بروید. مسیر راه‌آهن شمال منظره بسیار زیبایی از جنگل و کوه‌های سرسبز را پیش چشمانتان قرار می‌دهد که قطعاً لذت سفر را دو چندان می‌کند. 

 

مسیر هوایی : اگر سفر سریع و گران را می‌پسندید، سفر هوایی گزینه مناسبی است. البته مقصد اولتان فرودگاه ساری خواهد بود و سپس از آنجا می‌توانید با تاکسی یا اتوبوس به سمت خزرشهر حرکت کنید.

 

گشت‌وگذار در فروشگاه‌های بزرگ و شیک شهرک خزرشهر که در خیابان اصلی آن واقع‌ شده‌اند و دیدن اجناس برندهای معروف و با کیفیتی همچون کتان تافته، آدیداس، نایک، پوشاک خانواده و ال سی وایکیکی می‌تواند به خودی خود بهترین لحظات را برایتان به همراه داشته باشد.

شهرک خزرشهر جنوبی

      بخش جنوبی شهرک خزرشهر در سمت جنوبی جاده  قرار دارد یعنی روبروی خزر شهر شمالی که روبری دریای خزر میشود . همانطور که گفته شد یک پل هوایی خزرشهر جنوبی را به خزرشهر شمالی متصل کرده است. همین امر اجازه استفاده از امکانات تفریحی شهرک خزرشهر  شمالی را به ساکنین خزرشهر جنوبی می دهد. موتورها، دوچرخه و موتورهای چهارچرخ می ‌توانند از روی این پل هوایی عبور کنند. حتی امکان عبور خودروها از روی آن وجود دارد. رستوران‌ها و کافی شاپ داخل شهرک خزرشهر جنوبی، بهترین مکان را برای تفریح مسافران، گردش و ملاقات‌ های دوستانه فراهم نموده است. اغلب رستوران‌ها و کافه‌ ها در نوار ساحلی شهرک ساخته شده‌ اند. ساکنین شهرک می توانند از مناظر فوق العاده زیبا، نهایت لذت را ببرند. ورود به شهرک خزرشهر نیازمند کارت ورود است. ورود برای عموم آزاد نیست و تنها مالکان یا میهمانان آنان با هماهنگی آنان حق ورود دارند. کنترل ورود و خروج به خزرشهر سطح امنیت آن را بالا برده ‌است. امنیت بالا یکی از انگیزه مهمی برای اشخاص ثروتمند است تا در این مکان سرمایه ‌گذاری کنند.

 

 

اجاره ویلا در شهرک خزرشهر

     قیمت اجاره ویلا در شهرک خزرشهر بالا میباشد ، با اجاره ویلای ساحلی و آپارتمان در شهرک خزرشهر سفری سرشار شادی را تجربه خواهید کرد . تحقیقات علمی نشان می دهد افرادی که در مجاورت ساحل و دریا می باشند، به مراتب افرادی شاد و خوشحال‌ تری نسبت به بقیه هستند. فضای ساحل بسیار آرامش بخش است اما در شب اینگونه نیست . این فضای آرام باعث می ‌شود تمام استرس‌ ها و نگرانی ‌ها فراموش شود. هم چنین انسان را از شلوغی ‌های روزمره زندگی دور می کند. پیاده روی در ساحل خزرشهر احساسی بسیار خوشایند و نشاط بخش به شما می دهد. یک پیاده روی رمانتیک در ساحل که ما هنوز تجربه اش نکردیم ، تمام آن چیزی که مسافران شهرک خزرشهر به دنبال آن هستند. تماشای خورشید به هنگام غروب یا طلوع آن در ساحل، لذت پیاده روی شما را دو چندان خواهد کرد. از خود پرسیدید واقعا چند بار طلوع زیبای خورشید را دیده اید ؟ مگر چند سال عمر خواهید کرد ؟ دیدن طلوع خورشید یکی از بهترین و قشنگ ترین های زندگی است پس قطعا به زندگی ظلم کنید و از زندگی لذت ببرید چون بزرگترین ظلم در حق این زندگی در ایران ، شاد زیستن و زندگی درست کردن است . از موضوع فاصله نگیریم که قطعا ساحل پاک و زیبا به همراه امکانات تفریحی شهرک خزرشهر مسافرتی خاطره انگیز برای شما رقم می زند.

 

آب و هوای شهرک خزرشهر

     بهترین زمان برای سفر به  شهرک خزرشهر ، قطعاً فصل بهار و پاییز است . زیرا در این ایام خبری از هوای شرجی و رطوبت آزاردهنده نیست. در فصل زمستان شهرک‌ ساحلی لوکس شمال مازندران به خاطر سرمای هوا در خلوت‌ترین حالات خود قرار دارد.

در صورتی که هوای گرم و شرجی تابستان اذیت‌تان می‌کند، به هیچ‌عنوان در این موقع از سال برای تفریح در ساحل خزرشهر برنامه‌ریزی نکنید. هر چند که به خاطر تعطیلات تابستان و لذت آبتنی در دریای خزر، در این فصل هم روزهای شلوغی را سپری می‌کند. اکنون مشکل خزرشهر تصاحب مقدار زیادی از ساحل و زمین های اطراف آن است که با وجود فعالیت های زیادی توسط هیئت مدیره های مختلف تا این زمان بجائی نرسیده است. اما هیچ شکی نیست این شهرک با وجود تمام فراز و نشیب هایش هنوز معروف ترین و گران ترین و در یک کلام هنوز پر طرافدار ترین شهرک ساحلی ایران است .

البته ناگفته نماند که ورود به این منطقه ساحلی برای عموم گردشگران آزاد نیست. تنها مالکین ویلاها و کسانی که کارت تردد تهیه کرده‌اند، اجازه گشت‌وگذار در خزرشهر را دارند. شاید در نگاه اول محدودیت رفت‌وآمد به نوعی جزء معایب به نظر برسد، اما امنیت و تمیزی معابر و خیابان‌ها و از آن مهم‌تر محیط خلوت و دنج شهرک ساحلی خزرشهر دستاورد همین نگهبانی و کنترل رفت‌وآمدها است که قطعاً در محبوبیت گردشگری آن تاثیرگذار بوده‌اند.

 

ارزش افزوده خرید ویلا در شهرک خزرشهر

    فکر عمران و آبادی هر منطقه غیر از تحول و دگرگونی مثبت و جذب افراد متخصص وفعال و حتی گردشگران از نظر اشتغال عمومی که همیشه با شدت و ضعف، یکی از دل نگرانیهای اولیاء و مسئولین خصوصی و دولتی بوده و یا حتی جهت سودجوئی و بهره وری بیشتر بصورت تواماً در بعضی از احوال و مکانهای مختلف باعث رشد و شکوفائی مناطقی از دنیا گردیده است . 

شهرک خزرشهر با توجه به وسعت آن در دو بخش خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی و اینکه در خزرشهر جنوبی نیز به دو بخش بافت جدید و بافت قدیم تقسیم می شود و همچنین با توجه به قدمت این مجموعه ساحل و قابلیت تغییرات فراوان در آن همیشه دارای ارزش افزوده فوق العاده و آورده مالی برای خریداران و ساکنان آن بوده و هست.

 

اگر قصد سرمایه‌گذاری یا خرید ویلا در شمال کشور را دارید، پیشنهاد ما این است که از مزایای خرید زمین و همچنین ویلاهای بزرگ در این منطقه، غافل نشوید چراکه خاص بودن این منطقه و گردآمدن تمام امکانات رفاهی و امنیتی مختلف در شهرک خزرشهر باعث شده است که علاوه برحال، آینده درخشانی نیز در مقابل این شهرک قرار داشته باشد. مشتریان خوب، همه ساله برای اجاره و خرید ویلاهای ساخته شده در شهرک خزرشهر اعلام آمادگی می‌کنند.
 

محوطه سازی شهرک خزرشهر از بی‌نظیرترین و جذاب‌ترین محوطه‌سازی‌ها، در سطح شمال است و تمام جذابیت‌های    خط شمال در جاده‌ها و محوطه‌های آن را در شکل مینیاتوری خود به نمایش گذاشته‌اند تا افرادی که در این شهرک سکونت دارند به‌معنای واقعی خود را در دامان طبیعت حس کنند و لذت بسیار زیادی از این بافت داشته باشند. افراد با چند قدم در امتداد شهرک می‌توانند به‌آسانی و در کوتاه‌ترین شکل ممکن به ساحل دسترسی داشته باشند و ساعت‌ها از بودن در ساحل جذاب خزرشهر لذت ببرند.
اداره شهرک بر عهده ساکنین آن است. شارژ و هزینه‌های مربوط به امکانات مختلف در این شهرک را نیز مالکین بر اساس اساسانامه و تصمیم هیئت مدیره مشخص شده که پرداخت می کنند  شده پرداخت می‌کنند.
 

و اما نتیجه گیری در مورد شهرک ساحلی خزر شهر

     شهرک خزرشهر به طور سالانه و مداوم توسط ساکنین خود شهرک مدیریت می شود. اگر به دنبال ویلا با زمین های بزرگ می گردید بدون شک شهرک خزرشهر می تواند جز گزینه های اول خرید شما باشد. جای جای خطه سرسبز و خوش آب وهوای شمال ایران دارای جاذبه های طبیعی و منحصر به فردی است. این بهشت زیبای خدا، بسیار پهناور است. اما امروزه گردشگران و مسافرانی که قصد سفر به شهرهای شمالی کشور را دارند.

       شهرک خزرشهر از شهرک های قدیمی و برند منطقه با وسعت بسیار زیاد می باشد که دارای بخش های شمالی و جنوبی  که دارای بافت قدیم و جدید می باشد. سرمایه گذاری در خزرشهر کار درست و سودآوری می باشد ولی برای خرید در شهرک خزرشهر باید به نکات بسیاری دقت کرد. از جمله این موضوع که بخشی از ویلا ها و زمین های شهرک خزرشهر بنیادی می باشد و در بافت جدید نیز تفاوت قیمت ها و ارزش قیمتی پایین تر به همین خاطر و موضوع بوده و بر همین اساس خرید در شهرک خزرشهر چه شمالی و چه جنوبی حتما باید از استعلامات و دقیقی برخوردار باشید  شما کاربر گرامی در این صفحه میتوانید لیست ویلاهای شهرک خزرشهر را مشاهده نمایید و با کارشناس مربوطه در ارتباط باشید . 

 برای خرید ویلا در خزرشهر در هر دو شهرک خزرشهر شمالی و جنوبی با کارشناسان الماس ایران در تماس باشید . 

نویسنده : رضا قربانی - گروه نارنجی

دپارتمان املاک الماس ایران

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر