جستجو...

شهرک پزشکان ایزدشهر

شهرک پزشکان ایزدشهر کجاست؟ شهرک پزشکان ایزدشهر یکی از شهرک های زیبا، خوش ساخت و خوش نشین شمال کشور است که در شهر زیبای ایزدشهر واقع شده است. شه
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

شهرک پزشکان ایزدشهر

شهرک پزشکان ایزدشهر کجاست؟ 

شهرک پزشکان ایزدشهر یکی از شهرک های زیبا، خوش ساخت و خوش نشین شمال کشور است که در شهر زیبای ایزدشهر واقع شده است. شهرک پزشکان ایزدشهر یک شهرک ساحلی چسبیده به دریا می باشد که دارای ویلاهای مدرن و بروز با طراحی های گوناگون و در متراژهای مختلف است. برای خرید ویلا ساحلی در ایزدشهر، حتما روی این گزینه تحقیق کنید.

 

موقعیت جغرافیایی شهرک پزشکان ایزدشهر

شهرک پزشکان ایزدشهر در شمال این شهر و در کرانه های جنوبی دریای خزر و در کناره جاده اصلی مواصلاتی محموداباد به نور واقع شده است. این شهرک در بخش غربی ایزدشهر واقع شده و از شرق به رودخانه میانرود و از غرب نیز به خیابان گلسار محدود می شود.  

 

چرا خرید ویلا در شهرک پزشکان ایزدشهر؟

شهرک پزشکان که یک شهرک ساحلی می باشد که دارای ویلاهایی با متراژ زمین 300 متر 3000 متر  است و با گوناگونی ویلاهای ساخته شده در آن، از ویلاهای فلت گرفته تا دوبلکس و تریبلکس، انتخاب های گسترده ای پیش روی شما می گذارد. نکته مهم دیگر درباره این شهرک چسبیده بودن آن به دریا است که هم دسترسی سریع به دریا را در اختیار ساکنان قرار می دهد و هم با داشتن چشم اندازی عالی به دریا، زیبایی را به شما ارزانی می کند. 

از سوی دیگر این شهرک دارای محیطی با طراحی بسیار زیبا بوده و آرامش زیادی در این شهرک جریان دارد. این فضای خوش نشین در کنار امکانات رفاهی تفریحی موجود در این شهرک، همگی خرید ویلا در شهرک پزشکان ایزدشهر را به انتخابی منطقی و تبدیل می کنند.  

 

راه های دسترسی به شهرک پزشکان ایزدشهر

برای رسیدن به شهرک پزشکان ایزدشهر کافیست در ایزدشهر به سمت غرب برانید و چند کیلومتر پس از عبور از رودخانه میانرود و قبل از رسیدن به مسجد امام حسن عسگری، در سمت راست خیابان، به ورودی این شهرک برسید. 

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر