جستجو...

خیابان ولیعصر بابلسر

خیابان ولیعصر بابلسرخیابان ولیعصر بابلسر یا همان خیابان امیر مازندرانی بابلسر از مهمترین خیابان های این شهر محسوب می شود که  از ساحل شرقی بابلر
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

خیابان ولیعصر بابلسر

خیابان ولیعصر بابلسر

خیابان ولیعصر بابلسر یا همان خیابان امیر مازندرانی بابلسر از مهمترین خیابان های این شهر محسوب می شود که  از ساحل شرقی بابلرود تا رودخانه شازده رودخانه امتداد می یابد. این خیابان در شرق به بلوار شهید ذوالفقاری، بلوار بسیج و خیابان بهشتی متصل می شود و در غرب به ساحل بابلرود و خیابان طالقانی منتهی می شود. 

 

چرا خرید ملک در خیابان ولیعصر بابلسر

خیابان ولیعصر یا خیابان امیر مازندرانی بابلسر منطقه ای آرام و خوش نشین در بابلسر است. در این منطقه علاوه بر آپارتمان ها و خانه های ویلایی، آپارتمان های بلند مرتبه و برج های شیک زیادی واقع شده اند که این منطقه را به منطقه ای زیبا تبدیل کرده اند. همچنین واقع شدن در مسیری بین دو جاده اصلی بابلسر و نقش آفرینی به عنوان میانبری از شلوغی های بابلسر، ویژگی مثبت دیگر این منطقه محسوب می شود. در منطقه خیابان ولیعصر تمامی امکانات رفاهی روزمره اعم از نانوایی، سوپر مارکت و سایر مراکز رفاهی در دسترس ساکنان است. نزدیک بودن به مراکزی مانند آتشنشانی، استخر و بوستان پل شازده از شرق و سواحل جذاب رودخانه بابلرود هم برای خرید ملک در بابلسر این خیایان را ارزشمند تر کرده اند. 

 

دسترسی به خیابان ولیعصر بابلسر

برای رسیدن به خیابان ولیعصر یا امیرمازندرانی بابلسر می توانید از شهربانی به سمت شمال و میدان گل بروید . در میدان گل به سمت راست بپیچید و در امتداد خیابان بهشتی برانید تا به پل شازده برسید. پیش از پل شازده و در خیابان نبش آتشنشانی بپیچید و وارد خیابان ولیعصر بابلسر شوید. همچنین می توانید از غرب و از طریق خیابان طالقانی نیز به این خیابان وارد شوید. 

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر