جستجو...

باقرتنگه بابلسر

درباره منطقه باقرتنگه بابلسرباقرتنگه، دهستانی است از توابع بخش مرکزی شهرستان بابلسر در استان مازندران. این دهستان که در منطقه ای ساحلی قرار دارد، من
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

باقرتنگه بابلسر

درباره منطقه باقرتنگه بابلسر

باقرتنگه، دهستانی است از توابع بخش مرکزی شهرستان بابلسر در استان مازندران. این دهستان که در منطقه ای ساحلی قرار دارد، منطقه ای پر جمعیت بوده و طبق سرشماری رسمی مرکز آمار ایران در سال 1395 ، جمعیت آن 6186 نفر بوده‌است. روستای «باقرتنگه» که در قدیم الایام «باغ تنگه» نام داشته است دارای تاریخی غنی و با اصالت است که در کنار جذابیت های گردشگری این منطقه، آن را برای مسافران جذاب کرده است.

 

موقعیت جغرافیایی باقرتنگه

باقرتنگه در شرقی ترین نقطه بخش مرکزی بابلسر و در 5 کیلومتری مرکز شهرستان واقع شده. این دهستان بزرگ در همسایگی بلوار دانشگاه و خود دانشگاه مازندران واقع شده و پادگان پدافند هوایی شهید ظرافتی بابلسر نیز در جنوب شرقی آن واقع شده. واقع شدن این روستا در حاشیه سواحل جنوبی دریای مازندران نیز از مهمترین ویژگی های آن است.

 

ویژگی های باقرتنگه

باقرتنگه منطقه ای با اصالت و با قدمت بالا است که در کناره های سواحل زیبای دریای کاسپین واقع شده و موهبت برخورداری از چشم اندازی کم نظیر از دریای مازندران را برای گردشگران فراهم می کند. باقرتنگه منطقه ای روستایی با آب بندانی بزرگ و زیبا است که در کنار کشتزارهای زیبا و سواحل ماسه ای چشم نواز، از جذابیت های آن به حساب می آید.

 

خرید ملک در باقرتنگه

خرید ملک در دهستان باقر تنگه می تواند گزینه ای جذاب برای خرید ویلا در شمال و خرید ویلا در بابلسر باشد. این منطقه هم از نظر ویژگی ها و جذابیت های طبیعی و هم از نظر ارزش افزوده ای که می تواند ایجاد کند، گزینه ای جذاب برای سرمایه گذاری محسوب می شود. برای خرید ویلا و یا خرید ملک در باقر تنگه با مشاوران الماس ایران مشورت کنید!

 

راه های دسترسی به باقرتنگه

باقرتنگه در 5 کیلومتری مرکز شهرستان بابلسر و در کناره جاده بابلسر بهنمیر قرار دارد. این دهستان در ابتدای محور مواصلاتی بابلسر به بهنمیر و در همسایگی بلوار دانشگاه مازندران واقع شده. برای رسیدن به باقرتنگه، از مرکز بابلسر و از طریق بلوارهای شریفی و بهشتی به سمت شرق این شهر برانید و بعد از عبور از سه راه دانشگاه به این دهستان برسید. 

 

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر