جستجو...

شهرک نارنجستان بابلسر

شهرک نارنجستان بابلسر کجاست؟ از میان شهرک ها و مجتمع واقع شده در شهر توریستی بابلسر، شهرک و یا مجتمع نارنجستان بابلسر یکی از شاخص ترین ها محسوب

برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

شهرک نارنجستان بابلسر

شهرک نارنجستان بابلسر کجاست؟ 

از میان شهرک ها و مجتمع واقع شده در شهر توریستی بابلسر، شهرک و یا مجتمع نارنجستان بابلسر یکی از شاخص ترین ها محسوب می شود. مجتمع نارنجستان مجموعه ای با معماری زیبا و یکدست و ساختمان هایی خوش ساخت و خوش نقشه است که در محله باقر تنگه بابلسر و واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند اردوگاه تفریحی پدافند هوایی بابلسر و مجتمع خدماتی رفاهی کوثر و هتل پدافند بابلسر و صنایع چوب و ام دی اف و فروشگاه لوازم التحریر مهر قرار گرفته است. 

 

ویژگی های منطقه باقرتنگه

باقرتنگه، دهستانی است از توابع بخش مرکزی شهرستان بابلسر در استان مازندران که در قدیم الایام «باغ تنگه» نام داشته است و دارای تاریخی غنی و با اصالت است که در کنار جذابیت های گردشگری این منطقه، آن را برای مسافران جذاب کرده است. باقرتنگه در شرقی ترین نقطه بخش مرکزی بابلسر و در 5 کیلومتری مرکز شهرستان واقع شده. واقع شدن این روستا در حاشیه سواحل جنوبی دریای مازندران نیز از مهمترین ویژگی های آن است. باقرتنگه منطقه ای با اصالت و با قدمت بالا است که در کناره های سواحل زیبای دریای کاسپین واقع شده و موهبت برخورداری از چشم اندازی کم نظیر از دریای مازندران را برای گردشگران فراهم می کند. باقرتنگه منطقه ای روستایی با آب بندانی بزرگ و زیبا است که در کنار کشتزارهای زیبا و سواحل ماسه ای چشم نواز، از جذابیت های آن به حساب می آید.

 

چرا خرید ملک در شهرک نارنجستان بابلسر؟

مجتمع نارنجستان و یا شهرک نارنجستان در منطقه ای واقع شده که از چند جهت مورد توجه است. نزدیکی آن به سواحل زیبای دریای کاسپین و بهره مندی از این موهبت طبیعی آن، واقع شدن در منطقه باقرتنگه و جذابیت های طبیعی این روستا، دارا بودن ساختمان های با متراژهای متفاوت و نقشه های زیبا و مدیریت قوی مجموعه، از جمله این موارد می باشند. قیمت ملک در این مجتمع آرام و خوش نشین متناسب با متراژ ملک متفاوت بوده و البته بسیار مقرون به صرفه می باشد. برای خرید ملک در بابلسر و یا خرید ملک در مجتمع نارنجستان بابلسر با کارشناسان الماس ایران مشورت کنید تا انتخابی درست را در مقابل شما قرار دهند! 

 

راه های دسترسی به شهرک نارنجستان بابلسر

شهرک بهارنارنج بابلسر در شرق بابلسر و در منطقه باقرتنگه در 5 کیلومتری مرکز شهرستان بابلسر و در حوالی جاده بابلسر بهنمیر قرار دارد. برای رسیدن به باقرتنگه، از مرکز بابلسر و از طریق بلوارهای شریفی و بهشتی به سمت شرق این شهر برانید و بعد از عبور از سه راه دانشگاه به باقرتنگه برسید. مجتمع بهارنارنج در منطقه باقرتنگه و در بلوار نیروی هوایی در شمال جاده بهنمیر واقع شده است.

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر