جستجو...

شهرک دریاسر

شهرک دریاسر بابلسر کجاست؟ شهرک دریاسر بابلسر در بخش غربی این شهرستان و در کنار بخش جنوبی شهرک برند و شاخص خزرشهر واقع شده است. این شهرک در منطق
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

شهرک دریاسر

شهرک دریاسر بابلسر کجاست؟ 

شهرک دریاسر بابلسر در بخش غربی این شهرستان و در کنار بخش جنوبی شهرک برند و شاخص خزرشهر واقع شده است. این شهرک در منطقه ای واقع شده است که هم خود و هم مناطق همجوار آن در حوزه املاک و ویلاها به شکلی فزاینده مسیر رشد و ترقی را سپری می کنند. مناطقی همچون اوجاکسر، شهرک صفاییه، از جمله این مناطق محسوب می شوند. بنابراین برای خرید ویلا در شهرک دریاسر با ما همراه باشید تا بیشتر از این منطقه بدانید. 

 

چرا خرید ملک در شهرک دریاسر؟

شهرک دریاسر ویژگی های زیادی دارد که از این منطقه حوزه ای ایده آل برای سرمایه گذاری و حتی سکونت می سازد. شاید مهم ترین ویژگی آن موقعیت جغرافیایی آن باشد. همانگونه که پیش از این گفته شد، این شهرک در غرب بابلسر و در مجاورت بهترین مناطق بابلسر در حوزه املاک و ویلاها قرار دارد. این شهرک از غرب با شهرک خزرشهر جنوبی، از شمال با شهرک خزرشهر شمالی و همچنین شهرک دریاکنار و از شرق با شهرک صفاییه همسایه است. شاید همین ویژگی کافی باشد که نسبت به اهمیت آن و سودآوری سرمایه گذاری در این منطقه اطمینان حاصل نماییم. 

اما واقع شدن این شهرک در نزدیکی جاده بابلسر فریدونکنار یک امتیاز مثبت دیگر به خرید ویلا در شهرک دریاسر بخشیده است. امتیاز واقع شدن در نزدیکی بسیاری از مراکز تجاری و تفریحی بابلسر که در آن مسیر قرار دارند و می توانند برای بسیاری از توریست هایی که به بابلسر سفر می کنند جذاب باشند.

 

راه های دسترسی به شهرک دریاسر بابلسر  

شهرک دریاسر در ضلع جنوبی محور مواصلاتی بابلسر-فریدونکنار و در مجاورت شهرک خزرشهر جنوبی قرار دارد. برای رسیدن به این شهرک از بابلسر به سمت فریدونکنار برانید، بعد از عبور از منطقه خزر کنار و در اولین دوربرگردان بعد از خیابان 16 دریاکنار به سمت بابلسر برگردید و بعد از عبور از شهرک خزرشهر جنوبی و بعد از رستوران لوتوس به سمت راست بپیچید.

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر