جستجو...

خرید مغازه در بابلسر در شمال

چرا خرید ملک در بابلسر  بدون شک خرید ملک در بابلسر از ارزش افزوده به شدت بالایی برخودار
برای دیدن پیشنهادات ما به پایین بروید

مغازه در بابلسر

چرا خرید ملک در بابلسر

  بدون شک خرید ملک در بابلسر از ارزش افزوده به شدت بالایی برخودار میباشد و در گذر زمان کاملا مشخص بوده است . بابلسر از شهرهای ساحلی مازندران و یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در روزهای تعطیل سال است. بابلسر به واسطه موقعیت مناسب ساحلی و بهره مندی از مواهب طبیعی فراوان، محیطی جذاب را هم از نظر گردشگری و هم از نظر اقتصادی دارا می باشد. این شهر که با واقع شدن دانشگاه بزرگ مازندران، یکی شهر مهم دانشگاهی در شمال کشور محسوب می شود. حضور گردشگران و همچنین دانشجویان منجر به رونق بازار املاک خصوصا در حوزه خرید ویلا در بابلسر، خرید ویلای ساحلی در بابلسر، خرید زمین در بابلسر، خرید زمین ساحلی در بابلسر، خرید آپارتمان در بابلسر، خرید برج ساحلی در بابلسر، اجاره ویلا در بابلسر و اجاره آپارتمان در بابلسر شده است. تیم املاک الماس ایران شما را به دیدن این کلیپ زیبا از بابلسر دعوت میکند.

 

خرید ویلا در بابلسر قطعا یکی از گزینه های پیشنهادی ما در شمال شهر ساحلی بابلسر است. خرید ویلا در بابلسر نزدیک دریا یکی از امتیازهای مثبت در شمال تلقی می شود . رودخانه ای که از وسط شهر می گذرد یکی از زیباترین خیابانهای شهرهای شمال است و همیشه تعداد زیادی از جوانان با دوستانشان و یا خانواده ها چه به عنوان مسافر و چه از اهالی مازندران برای تفریح کنار این رودخانه می آیند.  گاهی بساط خود را پهن می کنند و در کنار دوستان و اقوام عصرانه یا شام می خورند و یک شب خاطره انگیز برای خود می سازند. شهر ساحلی بابلسر در مجاورت شهر فریدونکنار دارای شهرک هایی  از جمله دریا کنار و خزرشهر شمالی و جنوبی و منطقه صفاییه می باشد که داخل حوزه شهری بابلسر در مناطق مختلف نخست وزیری آپارتمانهای بلند مرتبه و نوساز و شیک وجود دارد .

 

موقعیت جغرافیایی بابلسر

همانگونه که گفته شد بابلسر به عنوان شهری ساحلی در شمال مازندران و شمال ایران واقع شده است. این شهر در شمال کاملا با دریای خزر هم مرز یا به عبارتی پلاک اول دریا است و در شرق به بهنمیر و سپس شهرستان جویبار متصل می شود. این شهر در غرب همسایه شهرستان فریدونکنار است که چند سال پیش از همین شهرستان بابلسر منفک شد. جنوب بابلسر هم با امیرکلا و شهرستان بابل هم مرز است. خود بابلسر تا چند دهه پیش بخشی از شهرستان بزرگ بابل محسوب می شد. بابلسر همچنین از چند محور با شهرستان آمل نیز در ارتباط است. همین ویژگی بابلسر را از نظر ارتباطی به شهری مهم تبدیل می کند که در حوزه خرید ویلا در شمال و خرید ویلا در بابلسر هم عاملی برای پیشرفت آن شده است.

 

چرا خرید ویلا در بابلسر

بابلسر در ابتدای‌ سده کنونى‌ از مراکز مهم‌ تجاری‌ ایران‌ محسوب‌ مى‌شد، با اینهمه‌، فاقد لنگرگاه‌ مناسبى‌ برای‌ پهلو گرفتن‌ کشتیهای‌ بزرگ‌ بود؛ به‌ همین‌ سبب‌، اینگونه‌ کشتیها در فاصله دورتری‌ از ساحل‌ لنگر انداخته‌، بارهای‌ خود را توسط زورق‌ به‌ اسکله گمرک‌ منتقل‌ مى‌نمودند. گردشگران در اسکله ساحلی بابلسر می توانند بر روی اسکله قدم زده و از هوای زیبا، بادهای ساحلی، صدای دلنشین موج ها و پرندگان لذت ببرند اما پیشنهاد می کنیم اگر شما هم قصد بازدید از اسکله ساحلی بابلسر را دارید، بعد از غروب آفتاب هم به اسکله مراجعه کنید چراکه انعاکس چراغ های رنگارنگ اطراف اسکله بر روی آب، منظره زیبایی را به وجود می آورند.  بدانید که امروزه ارزش افزوده ویلا در بابلسر به شدت بالا میباشد و قطعا یکی از گزینه های کارشناسان ما برای حفظ سرمایه یا حفظ آسایش و آرامش و … میباشد. بابلسر همچنین‌ از مراکز عمده شیلات‌ و خاویار شمرده‌ مى‌شود. بسیاری‌ از جهانگردانى‌ که‌ به‌ شمال‌ ایران‌ سفر کرده‌اند، در خاطرات‌ خود به‌ این‌ شهر، به‌ ویژه‌ به‌ بازرگانى‌ آن‌ اشاره‌ دارند با کاهش‌ روابط بازرگانى‌ میان‌ ایران‌ و شوروی‌، و رونق‌ یافتن‌ تجارت‌ در بنادر دیگر مانند بندر انزلى‌ در گیلان‌ واین‌ شهر مدتى‌ موقعیت‌ خود را از دست‌ داد .

بابلسر یکی از شهرهای زیبا و سرسبز شمال کشور است که به خاطر موقعیت خاص و آب و هوایی که دارد همیشه مورد توجه گردشگران بوده است. فاصله این شهر با تهران اگر از جاده هراز بروید تقریبا 231 کیلومتر است و حدودا بعد از 3 ساعت  و نیم به این شهر می رسید.

به دلیل همین نزدیکی در دوران پهلوی توجه خاصی به این شهر شد و شهرک های ویلایی و آپارتمانی و برج های ساحلی زیبایی اطراف بابلسر ساخته شد که هنوز هم از جاذبه های این شهر محسوب می شوند. چی بهتر از یک مسافرت راحت و بی دردسر در طبیعت زیبا و آرامش بخش شمال می تواند به آدم انرژی بدهد؟

دریا و جنگل، آسمان آبی و کلی تفریحات هیجان انگیز و جالب در شهر ساحلی بابلسر وجود دارد. اگر بخواهم خلاصه براتون نام ببرم بابلسر یکی از بهترین شهرهای شمال ایران است که با شهرک های قدیمی و جدیدش، مراکز خریدش، ساحل و رودخانه زیباش مورد توجه گردشکران زیادی است.

 

قیمت ویلا در بابلسر

قیمت ویلا در بابلسر به عوامل مختلفی  بستگی دارد. عواملی مانند امکانات ویلا و موقعیت جغرافیایی، قواره‌های زمین و فاصله تا ساحل بابلسر ، اندازه ساخت و محوطه سازی می باشند. قیمت خرید ویلا در بابلسر تا حد قابل توجهی، بالاتر از سایر ویلاهای شهرکی ساحلی می باشد. ویلاهایی که قواره‌های بیشتر از 1000 متر دارند یا جزء ویلاهای استخردار و ویلاهای لاکچری تریپلکس دسته‌ بندی می شوند از جمله ویلاهای گران قیمت هستند. خرید ویلا در بابلسر قطعا و بدون شک و تردیدی یک سرمایه ‌گذاری  100% مطمئن با ارزش افزوده به شدت بالا است.

قیمت ویلا در شهر بابلسر اگر شهرکی و از شهرک های برند در بابلسر باشد به علت توریستی بودن در حاشیه جاده اصلی خود دارای فروشگاه‌ها و مراکز خرید برند متعددی است که این شهرک ها با چسبیده بودن به جاده اصلی، ساده‌ترین دسترسی را برای ساکنین به مناطق ذکر شده فراهم می آورد. با این حال به علت موقعیت مکانی مناسب شهرک های ساحلی برند بابلسر ، فاصله تا دریا نیز بسیار کم بوده و به راحتی می‌توان از طبیعت و امکانات ساحلی شمال برخوردار شد.

 اگر از دید ارزش افزوده بالا و سرمایه گذاری برای افرادی که به دنبال فرصت سرمایه ‌گذاری در شمال کشور هستند، گزینه‌ های فروش ویلاهای شهرکی در بابلسر ، انتخابی بسیار مناسب است. توجه داشته باشید که شما به عنوان مشتری خرید ویلا در بابلسر  ، شخصاً نمی ‌توانید وارد شهرک های بابلسر شوید. برای اطلاع بهتر از قیمت ویلا ، با افراد متخصصی املاک الماس ایران مشورت کنید. ما پیشنهادات اوکازیون ویلا در بابلسر یا آپارتمان در بابلسر یا برج های ساحلی در بابلسر را با شرایط عالی برای شما فراهم خواهیم ساخت . 

البته در نکات زیر در قیمت گذاری ویلا در بابلسر موثر می باشد :

       ویلا نزدیک به دریا گران تر است
      ویلاهای بزرگتر گرانقیمت تر است
      ویو ملک بر قیمت ویلا در شهرک خانه دریا تاثیر گذار است
      قدمت ویلا در قیمت تمام شده موثر هست
      دکوراسیون و نمای داخلی بر قیمت نهایی تاثیر دارد
      سبک ساخت ویلا نیز بر قیمت نهایی تاثیر دارد
      تعداد اتاق خواب ها نیز در قیمت ویلا خانه دریا نقش دارند
      فاصله از درب ورودی بر قیمت ویلا تاثیر دارد
      قیمت آپارتمان در شهرک خانه دریا کمتر است

 

خرید ویلای ساحلی در بابلسر

بابلسر به واسطه سواحل گسترده ای که دارد، امکان خرید ملک را در سراسر گسترده خود فراهم ساخته است. مناطق ساحلی زیادی در بابلسر وجود دارند که در میان علاقه مندان به خرید ویلا در شمال طرفداران زیادی دارند. از جمله شهرک های ساحلی خزرشهر بابلسر و دریا کنار بابلسر که در آینده بیشتر درباره آنها خواهیم گفت. همچنین مناطق ساحلی و یا نزدیک به ساحل مانند صفاییه، اجاکسر، میرود، باقرتنگه و... نیز محیطی مناسب را برای خرید ویلای ساحلی در بابلسر و خرید زمین ساحلی در بابلسر فراهم می کنند. ویلاهایی متنوع در متراژ های مختلف و با طراحی های متفاوت، در مناطق ساحلی بابلسر ساخته شده اند که می توانند نظر شما را به خود جلب کنند.

 

خرید برج ساحلی در بابلسر

 برج های ساحلی بابلسر با دارا بودن چشم اندازی کم نظیر به دریای کاسپی، سکونتی رویایی را برای شما رقم خواهند زد. این برج ها که در مناطق ساحلی و یا نزدیک به ساحل ساخته شده اند، با به نمایش کشیدن گستره آبی خزر در مقابل چشمان شما، حتما برای شما دارای جذابیت ویژه ای خواهند بود. این برج های پر امکانات با زمین بازی، اتاق بازی، استخر، سونا، جکوزی، سالن اجتماعات و... سکونتی لوکس و با حس خوب را برای شما مهیا خواهند کرد.

شهرک دریا کنار و شهرک خزرشهر

از شهرک های خاص و معروف ایران شهرک دریا کنار و شهرک خزرشهر هستند که به دلیل ویژگی و جذابیتی که دارند در ایام تعطیل و نوروز همیشه مورد توجه مسافران هستند.

ساختار خیابان های این شهرک ها و ساختمان هایی با معماری غرب و درختان تنومند و فضای سرسبز که به دریا راه دارند دلایلی برای جلب توجه توریست های داخلی و خارجی و مسافران و ویلاداران است. 

خرید ویلا در شهرک دریاکنار

اولین شهرک ساحل مازندران است که قبل از انقلاب ساخته شده است. خرید ویلا در شهرک دریاکنار با ویلاهای لوکس و معماری قشنگ فضایی از تفریح و آرامش به همراه دارند. شهرک ساحلی دریاکنار در 5 کیلومتری بابلسر بین بابلسر و فریدونکنار قرار دارد. در صورت خرید ویلا در شهرک دریاکنار به صفحه شهرک دریاکنار مراجعه نمایید و با کارشناسان هر ویلا در دریاکنار ارتباط برقرار کنید قطعا بهترین پیشنهادات برای شما خواهد بود .

این شهرک در زمان پهلوی ساخته شد و در آن زمان از بهترین شهرک های خاورمیانه محسوب می شد. البته هنوز هم توریست های داخلی و خارجی زیادی در طول سال دارد.  البته برای ورود  و اقامت به شهرک باید کارت ورد داشته باشید.
 

خرید ویلا در شهرک خزرشهر

شهرک خزرشهر هم از زیباترین و معروفترین شهرک های شمال است که در فاصله 6 کیلومتری بابلسر قرار دارد. این شهرک به دو بخش خزر شهر شمالی و جنوبی تقسیم شده است. که اصولا ویلاهای شمالی که سمت دریا است از نظر قیمت گرانتر هستند و همچنین خزرشهر شمالی شلوغ تر و پرترددتر از خزرشهر جنوبی است که البته به یکدیگر با یک پل هوایی ارتباط دارند. برای خرید ویلا در شهرک خزر شهر تیم ما آماده هرگونه مشاوره رایگان به شما میباشد و بهترین فرصت ها را اعلام میکنند ، کافیست با شماره هایی که در قسمت درباره ما و ارتباط با ما سایت موجود است در تماس باشید.

این شهرک هم در نزدیکی شهرک دریا کنار است  و شرایط ورود به این شهرک مانند شهرک دریا کنار می باشد. یعنی ورود به این شهرک ها برای عموم آزاد نیست. برای ورود باید صاحب یکی از ویلاها باشید یا به عنوان مهمان معرفی گردید. برای خرید ویلا در خزرشهر حتما با کارشناسان املاک الماس ایران در ارتباط باشید زیرا با قیمت مناسب تر و معامله سالم تری میتوانید به آنچه خواهید رسید .

 

خرید ویلای شهرکی در بابلسر

قطعا ویلا شهرکی در بابلسر یکی از گزینه های مطلوب و مقرون به صرفه با ارزش افزوده بالا در شمال ایران میباشد که ما در تیم املاک الماس ایران برای شما در منوی سایت شهرک ها را دسته بندی کرده ایم و شما میتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید ، تیم ما به صورت 24 ساعته پاسخگو شما در تمامی شهرک های بابلسر میباشد و بهترین مشاوره را به رایگان از تیم الماس ایران در بابلسر دریافت نمایید .

 

در ادامه برای خرید هرگونه معاملات ملکی در شهر ساحلی بابلسر کافیست با ما در قسمت ارتباط با ما سایت الماس ایران در تماس باشید .

 

نویسنده : رضا قربانی 

دپارتمان املاک الماس ایران

 

پشتیبانی آنلاین
ویژه های بابلسر
پیشنهادات ویژه برای
خرید ویلا در بابلسر